Бронювання номерів онлайн

За допомогою наведеної нижче форми ви можете забронювати наші номери в режимі онлайн і отримати гарантовану бронь. Для оплати ви можете використовувати кредитну карту, електронні гроші, безготівковий розрахунок або оплатити замовлення на місці.

Прогрес не стоїть на місці, і вже сьогодні купити продукти, оплатити різні види платежів через інтернет не складає труднощів. Спеціально для вас готель «Вікторія» розробив спеціальну форму, за допомогою якої оформити бронювання номерів онлайн не складе ніяких труднощів. Ви плануєте ділову чи туристичну поїздку до Харкова? Забронювати номер в нашому готелі досить просто! За допомогою спеціальної форми на офіційному сайті ви самостійно підберете собі потрібний номер, визначте період проживання. Крім того, зможете ознайомитися з усім спектром послуг, який входить в ваше бронювання.

При заповненні форми доступний перегляд фотографій типового номера обраної категорії та перелік обладнання (кондиціонер, фен, телевізор, сейф і т.д.), тому ви заздалегідь зможете оцінити рівень комфорту передбачуваного проживання. Система бронювання номерів налаштована таким чином, що ви моментально отримуєте підтвердження про виконане замовлення. Ваше проживання гарантовано, при заселенні не виникне ніяких проблем. Змінилися плани? Немає проблем! Ви можете змінити або повністю скасувати своє бронювання.

Переваги бронювання через форму

Чому ми рекомендуємо забронювати номер в готелі «Вікторія» онлайн? Відповідь на питання досить проста – завдяки величезним перевагам, які надає електронна форма:

  • економія часу – бронювання номерів займе не більше 5 хвилин;
  • гарантія бронювання, яка миттєво надходить на адресу електронної пошти, вказану при оформлення замовлення. Також ми можемо відправити підтвердження на ваш номер телефону;
  • кілька способів внесення грошових коштів за замовлення: оплата кредитною карткою, за допомогою електронних грошей, безготівковим розрахунком. Крім того, ви можете оплатити проживання на місці;
  • зручна електронна форма, заповнити яку не буде складно;
  • економія коштів – всім клієнтам, які вирішили забронювати номер через сайт, ми надаємо знижку 5% на проживання в нашому готелі;
  • можливість скасування бронювання.

Скористайтеся послугою бронювання номерів онлайн сьогодні і вже завтра ви зможете оцінити весь рівень комфорту готелю «Вікторія». Ми чекаємо вас!